Humor zóna

Kabarék, humor és ezekkel kapcsolatos anyagok publikálásának helye

Legutóbbi témák

» Showder Klub
by SirTomax 2024-05-07, 10:48

» Duma Aktuál
by Dj. V. (Admin) 2024-04-22, 11:41

» Tévés anyagok, Önálló estek
by SirTomax 2024-04-10, 17:11

» Üdítő műsorai
by Dj. V. (Admin) 2024-03-13, 10:35

» Ötletek, kérések a fórummal kapcsolatban
by Dj. V. (Admin) 2024-02-21, 13:30

» Humort hozunk-viszünk
by Dj. V. (Admin) 2024-02-21, 13:13

» Van szerencsém!
by Dj. V. (Admin) 2024-02-21, 13:13


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Feltöltői segítségek

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Feltöltői segítségek Empty Feltöltés 2024-01-23, 14:57

Dj. V. (Admin)

Dj. V. (Admin)
Admin

Domokdr5139 írta:Helló! Nekem 2014.0705-től a mai napig megvannak a heti kabarék (mp3-ban), ugyancsak 2014. 07 hótól a Kabarématinék a mai napig, továbbá ugyancsak 2014-től a Szilveszteri kabarék is.
Viszont ide a fórumba a mai napon regisztráltam, ezért fogalmam sincs, hogy hogyan töltsem fel ezeket, ha kell! Ebben elkéne egy kis részletes segítség!
ÜdV:

Íram levélben is, de ide is kirakom, hátha másoknak is segítségül szolgál.

Hello!

Workupload és Krakenfiles tárhelyet használunk leginkább. 15-25GB tárhely/email és nem lassú a letöltés, felfelé a Work gyorsabb. (Mediafire még van, de egyre gyatrább.)
Work esetében csomagokba is lehet tölteni, míg ha mp3-ként töltöd fel, akkor a Kraken online lejátszásra is ad lehetőséget letöltés nélkül is, ahogy pl. a Humoróra is letölthető és online hallgatható linken is szerepel itt a fórumon, vagy néhány saját feltöltésű anyag.

A feltöltést én szoktam formázni a már meglévő megjelenítésre, de ha sokat töltenél fel, megkönnyítenéd a munkám, ha formailag nem kéne átírni.

1. RK esetében csak dátumok szoktak szerepelni, esetleg utána lehet írni, ha van alcím (Nyári lehalászás, Muppet kabaré, stb.).
2. A dátum formátuma: év (ezután nincs pont) hónap. nap. azaz 2024 01. 23.
3. A dátum maga a link is, nem írunk tárhelyet, formátumot, azt hogy rádiókabaré (hiszen az a fórum címe), csak ritka esetben írunk megjegyzést, pl. ha 2 van belőle más-más felbontás videó esetén, vagy rövid, de jó minőség és hosszú, de rossz.
4. Dátum (azaz link) mögé kerül a megjegyzés.

Ilyen a formátum RK esetében például:
2024 01. 24. Megjegyzés

A RK hozzászólásokban láthatod, hogy a feltöltők heti 1x töltenek fel és nem jó formátumban, de azt egyszerű átírni. Több éves anyagot már nem annyira, de a kezdőben is látod, hogy milyen formátumba kerül fel végül.
A hozzászólások 1-2 hónapon belül törölve lesznek, hiszen már elavultak és megtalálhatóak a kezdőben.

Linket úgy tudsz készíteni, hogy a szerkesztőlécen a youtube ikon előtt 2-vel találsz egy lánc szerű ikont: "Insert a link"
Azt megnyomva be tudod írni a linket és alá a megnevezést, ami maga a felvétel/adás dátuma.
Vagy ha van egy listád, akkor be tudod másolni a dátumokat egymás alá, majd kijelölöd egyesével és ezután nyomod meg az ikont, ekkor már ki lesz töltve a dátum és csak a linket kell hozzáadni.

Esetleg éves bontásban csinálhatsz Work csomagokat, azaz 1 link tartalmazza a teljes év anyagát, ha úgy egyszerűbb, aztán ha nagyon sok időm lesz, akkor kibogozom és egyesével is kiírom, bár +1 kattintás a látogatóknak, így nem biztos, hogy sok értelme lenne. Tehát a csomagkészítés lehet a legjobb megoldás és legegyszerűbb, de majd meglátod.

Általában ahogy időm engedi 1-7 napon belül bekerül a kezdőbe is. Azt jelenleg csak én szerkesztem, de ha sok anyagot tervezel feltölteni, vagy van kedved rendezgetni az oldalt, később akár te is bele tudsz piszkálni.

Viber, Telegram elérhetőségeken tudok segíteni, vagy olykor mail-en vagy belső üzenetben is, ha elakadnál, vagy újabb kérdésed lenne.


Hello!

-Dj. V.

https://kalozkabare.hungarianforum.com

2Feltöltői segítségek Empty Feltöltői segítségek 2024-01-23, 14:42

Dj. V. (Admin)

Dj. V. (Admin)
Admin

Több feltöltő is már kérdezett itt-ott a téma között, mert nem tudta, hol tegye fel a kérdését, ezért hoztam létre ezt, hogy itt lehet technikai kérdést is feltenni, vagy bármit, aki a feltöltéseket érinti...
...így a más helyen feltett kérdéseket ide raktam át.

https://kalozkabare.hungarianforum.com

3Feltöltői segítségek Empty Feltöltői segítségek 2024-01-21, 13:36

Domokdr5139


Felhasználó

Bocsánat! De a fenti üzenetben azt nem írtam, hogy ezek vágatlan anyagok, tehát nincsenek számokra darabolva! Elnézést, ezek szerint rossz helyen írtam az üzenetet!
Üdv:

4Feltöltői segítségek Empty Re: Feltöltői segítségek 2024-01-20, 19:40

Domokdr5139


Felhasználó

Helló! Nekem 2014.0705-től a mai napig megvannak a heti kabarék (mp3-ban), ugyancsak 2014. 07 hótól a Kabarématinék a mai napig, továbbá ugyancsak 2014-től a Szilveszteri kabarék is.
Viszont ide a fórumba a mai napon regisztráltam, ezért fogalmam sincs, hogy hogyan töltsem fel ezeket, ha kell! Ebben elkéne egy kis részletes segítség!
ÜdV:

5Feltöltői segítségek Empty Re: Feltöltői segítségek 2024-01-12, 08:22

Dj. V. (Admin)

Dj. V. (Admin)
Admin

boditomee írta:Sziasztok! A korábbi évek RK vágott verzióit is fel tudnátok tenni? 2021-2020-2019 az amit nagyon keresnék. Köszönöm előre is!

Hello!

Annó az "osztott.com" oldalra lettek feltöltve, ami egyik napról a másikra megszűnt. Az akkori feltöltők (Ikovacs, Vkaroly) már sz SG-ről is kivonultak, így az anyagaikat tőlük sem lehet megszerezni sajnos, mert már ők sem elérhetőek.
De ha valakinek megvannak ezek az anyagok, ne fogja vissza magát, töltse fek Workupload vagy Krakenfiles tárhelyre és ossza meg velünk!

https://kalozkabare.hungarianforum.com

6Feltöltői segítségek Empty Re: Feltöltői segítségek 2024-01-12, 08:11

boditomee


Felhasználó

Sziasztok! A korábbi évek RK vágott verzióit is fel tudnátok tenni? 2021-2020-2019 az amit nagyon keresnék. Köszönöm előre is!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.